Wytwórnia – Targi Manufaktur

Wyjątkowe, ręcznie produkowane wyroby znajdziecie podczas I opolskich targów manufaktur – WYTWÓRNIA. W niedzielę 20 października w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym przy ul. Wrocławskiej w Opolu odbędzie się I edycja opolskich targów manufaktur – Wytwórnia, wstęp wolny.

Naturalne produkty, handmade, wyroby ekologiczne będą królowały podczas całego wydarzenia. Na targi zapraszamy 20 października od godziny 1000, wstęp wolny. Targi manufaktur to święto miłośników piękna, dobrego stylu i odpowiedzialnej konsumpcji. Celem jest wspieranie i popularyzowanie małych pracowni i wyjątkowych produktów. To także wydarzenie dla wszystkich tych, których interesują najciekawsze trendy i którzy świadomie i selektywnie dokonują zakupów stawiając na jakość, zdrowie i ekologię.

Co znajdziesz na Targach? Podczas targów swoje produkty zaprezentują małe firmy, wytwarzające absolutnie wyjątkowe, unikalne wyroby. Naturalne produkty w duchu zero waste i minimalizmu zaprezentuje Mama z Lasu, na której stoisku znajdziecie elementy wystroju wnętrz, naturalne kosmetyki czy zdrowotne świece. Nie zabraknie również kolorowych i wygodnych ubrań. Na stoisku Dzikiej Fastrygi zobaczycie sukienki, spodnie, bluzy wykonywane techniką połączenia malowania z naszywaniem. Elementy garderoby inspirowane są naturą i wyobraźnią Pani Magdy założycielki i projektantki Dzikiej Fastrygi. Co sprawia, że warto odwiedzić targi? Wyjątkowość produktów, gdyż są one produkowane ręcznie z należytą starannością w połączeniu z najwyższej jakości półproduktami.

www➡ http://wytwornia.cwkopole.pl/

Zostań wystawcą podczas I opolskich targów manufaktur – Wytwórnia
pracownik 01

MAGDALENA KAJZAR

magdalena.kajzar@cwkopole.pl
tel. kom.885 552 080
tel. 77 541 79 93