W nadchodzący weekend 7-8 października w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym CWK w Opolu odbędą się aż trzy fantastyczne wydarzenia : – Giełda Minerałów, Biżuterii i Skamieniałości GeoExpo – Targi Terrarystyczno-Botaniczne Dragon Expo – Festiwal Ezoteryki i Medycyny Naturalnej EzoFest

Giełda Minerałów, Biżuterii i Skamieniałości Geo Expo to wyjątkowe wydarzenie i prawdziwe święto kolekcjonerów i wielbicieli UNIKATÓW!

Wystawcy zaprezentują nie tylko minerały, ale także skamieniałości, biżuterię, meteoryty, bursztyny, kości dinozaurów oraz kamienie szlachetne. Tego typu unikatów nie spotkacie w żadnym innym miejscu.

Zapraszamy wszystkich, którzy myślą o biżuterii w sposób nieszablonowy i indywidualny! Znajdziecie tu oryginalne połączenia materiałów oraz niestandardowe podejście do projektu! Wyroby jubilerskie tworzone przez artystów, kolekcje biżuterii autorskiej ze srebra, stali, tytanu czy miedzi w połączeniu z przepięknymi kamieniami naturalnymi – tego nie znajdziecie w sklepach!

Organizacją Giełd Minerałów, Biżuterii i Skamieniałości zajmujemy się z sukcesem od 2005 roku.

Organizowane przez nasz zespół imprezy to niepowtarzalna okazja dla kolekcjonerów, artystów, rzemieślników, czy pasjonatów z Polski i zagranicy by zaprezentować swoje kolekcje i promować unikatowe rękodzieło. To wydarzenia, pozwalające na bezpośrednie spotkanie z potencjalnymi nabywcami z regionu, nawiązywanie nowych relacji oraz świetny sposób, by zaprezentować się światu!

Giełdy Minerałów, Skamieniałości i Biżuterii przyciągają zarówno pasjonatów minerałów jaki i entuzjastów biżuterii w dobrym guście. To również świetny pomysł by rodzinnie spędzić weekend!

Giełdy mają również wymiar edukacyjny!

Podczas dwóch dni wydarzenia można skorzystać z wiedzy geologów, dowiedzieć się szczegółów na temat własnych znalezisk jak również zdobyć wiedzę o pochodzeniu minerałów i powstawaniu skamieniałości! Jest to również rzadka okazja by zobaczyć na własne oczy prawdziwe meteoryty czy kości dinozaurów!

– Targi Terrarystyczne Dragon Expo

Podczas Targów można spotkać niezwykłych wystawców dzikiej fauny z całej Polski! Firmy zajmujące się profesjonalną hodowlą zwierząt egzotycznych na swoich stoiskach zaprezentują takie gatunki jak: gekony, jaszczurki, węże, straszyki, modliszki, kameleony, ptaszniki, żaby czy skorpiony! W strefie botanicznej znajdziecie również szeroki wybór roślin kolekcjonerskich i owadożernych!

Początkujący pasjonaci terrarystyki będą mogli skorzystać z wiedzy i doświadczenia hodowców w zakresie hodowli i opieki nad tymi rzadkimi gatunkami oraz zakupić niezbędne akcesoria takie jak terraria, oświetlenie, pokarmy oraz elementy wystroju!

Na stoiskach WWF Polska oraz Przystanek Schronisko dowiecie się jak dbać o naszych przyjaciół mniejszych

Festiwal Ezoteryki i Medycyny Naturalnej EzoFest to niezwykle energetyczna inicjatywa zrzeszająca znawców praktyki duchowej, astrologii, medycyny alternatywnej i skupiająca się na osiągnięciu równowagi psychofizycznej u człowieka. Podczas tego wyjątkowego wydarzenia można spotkać certyfikowanych terapeutów z zakresu medytacji, regresji, telepatii, aromaterapii i wielu innych dziedzin, na które świat zdaje się coraz bardziej otwierać.

Podczas Festiwalu można zakupić niezwykłe wyroby rękodzielnicze, produkty naturalne, skorzystać z wykładów, prelekcji, ćwiczeń oraz usług, które pobudzają energię, otwierają umysł i wprowadzają w stan harmonii

Nasz festiwal stworzony jest dla wszystkich zainteresowanych rozwojem osobistym.

Zapraszamy na spotkania z trenerami duchowymi, twórcami rękodzieła mocy, oraz markami, które  czerpią inspiracje z natury!

Naucz się relaksować, zarządzać stresem i emocjami, buduj poczucie własnej wartości i odkrywaj swój potencjał!

Dołącz do naszych wydarzeń:

– Giełda Minerałów, Biżuterii i Skamieniałości GeoExpo

https://fb.me/e/3NUkTweIK

– Targi Terrarystyczno-Botaniczne Dragon Expo

https://fb.me/e/67Qc6rQhT

– Festiwal Ezoteryki i Medycyny Naturalnej EzoFest

https://fb.me/e/3S6e7X7Nm

Zapraszamy: 

  • 7-8 Października 2023
    Centrum Wystawienniczo – Kongresowe w Opolu
    Wrocławska 158, Opole

Wstęp w godzinach: GeoExpo, Ezo Fest- 10-18

Dragon Expo- Sobota: 10-17, Niedziela 10:16

Bilety do kupienia w kasach w dniu wydarzenia lub online za pośrednictwem stron: https://ezofest.pl/, www.geoexpo.eu www.dragonexpo.pl