Międzynarodowe Forum Czystości Technicznej ponownie w CWK!

Podczas Forum Czystości Technicznej specjaliści z dziedziny produkcji, inżynierowie procesu, oraz kierownicy działów i dyrektorzy produkcji spotkają się z dostawcami maszyn, usług i technologii, które służą zapewnieniu odpowiedniej czystości technicznej zgodnie z normami VDA 19 i ISO 16232 w procesie produkcji oraz montażu.

Przez dwa dni forum odbędą się prezentacje najnowszych technologii i innowacyjnych rozwiązań w ramach paneli tematycznych, prowadzonych przez partnerów branżowych i ekspertów. Forum to przede wszystkim okazja do zdobycia wiedzy i doświadczenia od specjalistów, którzy podzielą się swoimi sukcesami i doświadczeniami z realizacji projektów.

Zachowanie odpowiedniej czystości technicznej zgodnie z normami VDA 19 i ISO 16232 jest obecnie kluczowym wyzwaniem dla firm produkcyjnych, szczególnie tych, które dostarczają komponenty dla branży motoryzacyjnej i lotniczej. Wprowadzenie i utrzymanie wysokich standardów czystości w procesie produkcyjnym wymaga skrupulatnej uwagi na różnych etapach produkcji. Nie tylko procesy obróbki i czyszczenia mają wpływ na ostateczny poziom czystości komponentów, ale także warunki środowiskowe w hali produkcyjnej oraz odpowiednie zabezpieczenia, takie jak opakowania i środki ochronne.

Laboratoria oraz zagadnienia związane z kontrolą czystości technicznej zgodnie z normami VDA 19 i ISO 16232 stanowią istotny element forum, zapewniając możliwość uzyskania odpowiedzi na wszelkie pytania i wątpliwości dotyczące tych kwestii w jednym miejscu, przez cały czas trwania dwudniowego wydarzenia.

Więcej – technical-cleanliness-forum.com