Coś specjalnego dla rodzin z dziećmi

Kolejne wydarzenia w CWK. Tym razem coś specjalnego dla rodzin z dziećmi! W weekend w na powierzchni 1200 m2 Centrum Wystawienniczo- Kongresowego startuje Miasteczko Strażackie, które będzie otwarte przez całe ferie zimowe, czyli do 26 lutego.

Miasteczko Strażackie to park rozrywki wypełniony masą atrakcji dla dzieci, To głównie tzw. “dmuchańce” o tematyce strażackiej. Marka ta jest już dobrze znana opolanom, głównie z letnich edycji, które odbywają się pod gołym niebem, corocznie od 2020 roku.

Podczas ferii zimowych 2023 do dyspozycji najmłodszych będą m.in. dmuchańce w kształcie wozu strażackiego, remizy czy gaśnicy. To zjeżdżalnie, place zabaw, ścianka wspinaczkowa ale również 3-poziomowy “małpi gaj” z basenem z kulkami i strefą malucha.

Obiekt będzie czynny codziennie podczas ferii w godzinach od 11.00 do 20.00. Wyjątkiem jest niedziela (12 lutego), kiedy w związku z odbywającym się w drugiej części CKW koncertem LEMON, Miasteczko Strażackie będzie czynne jedynie do 18.00.

Bilety wstępu dla dzieci kosztują: 30 złotych za godzinę zabawy lub 50 złotych za bilet bez limitu czasu, ważny do momentu opuszczenia obiektu. Co ważne, opiekunowie nie płacą za wstęp

Dodatkowo w weekend otwarcia, w godzinach od 11.00 do 18.00 goście będą mogli skorzystać w cenie biletu z fotobudki 360 – nagrywając rodzinny, pamiątkowy film, który od razu dostaną na swój smartfon.