„Wilk z Wall Street” rozpoczął sezon wakacyjny w KINIE POD GWIAZDAMI. W sobotę coś dla fanów horrorów.

Historia Jordana Belforda zekranizowana przez Martina Scorsese rozpoczęła wakacyjne projekcje w KINIE POD GWIAZDAMI. Kino samochodowe na parkingu CWK Opole działa już od ponad miesiąca, mogliśmy zobaczyć już takie produkcje jak „Green Book”, „Need for Speed’, czy polski kandydat do Oscara, „Boże Ciało”. Kino samochodowe to nowość w mieście. Film oglądamy z fotela samochodu, a dźwięk za pomocą fal radiowych trafia bezpośrednio do samochodów.
W kinie samochodowym byłem pierwszy raz, ale zdecydowanie polecam – mówi Pan Maciej z Opola – oglądanie filmu z samochodu, to doskonały pomysł na randkę – dodaje z uśmiechem Pan Maciej, który na seans przyjechał z dziewczyną.

Dla osób obawiających się o widoczność mamy dobrą wiadomość, filmy wyświetlane są na największym dmuchanym ekranie w południowej Polsce. Ekran imponujących rozmiarów, o powierzchni projekcyjnej 600 cali, daje doskonałą widoczność z całego placu CWK Opole.

Wypad do kina samochodowego był bardzo udany, widoczność obrazu oraz jakość dźwięku były bardzo dobre, naprawdę warto skorzystać –mówi Pani Alicja, która do kina przyjechała z Brzegu.

Organizatorzy przyznają, że zaskakują ich pomysły uczestników. Podczas jednego z seansów jedna z par zmieniła bagażnik swojego samochodu w wygodne legowisko, natomiast na ostatnim pokazie dziewczyny z Olesna zaskoczyły wszystkich zamieniając pakę pik-upa w wygodne miejsce do oglądania seansu.

Z okazji rozpoczynających się wakacji KINO POD GWIAZDAMI obniżyło ceny biletów. Bilety w przedsprzedaży można nabyć już od 20 zł/ za samochód. Równie ciekawie zapowiada się zakończenie miesiąca, organizatorzy szykują koncert połączony tematycznie z projekcją filmu „Proceder”. Repertuar opolskiego kina samochodowego możecie sprawdzić na kinosamochodowe.cwkopole.pl