Newsletter

Usługa „Newsletter” umożliwia wszystkim zainteresowanym osobom automatyczne otrzymywanie informacji, związanych z planowanymi wydarzeniami, targami, konferencjami i in. odbywającymi się w Centrum Wystawienniczo- Kongresowym w Opolu.

  • Korzystanie z usługi „Newsletter” jest dobrowolne i bezterminowe.
  • W celu świadczenia usługi „Newsletter ” osoby zainteresowane przekazują  CWK w Opolu nazwy adresów poczty elektronicznej.
  • Zarejestrowana osoba, w każdej chwili, ma możliwość dokonania zmiany bądź usunięcia swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji.
  • Informacje dotyczące sposobu rejestracji, modyfikacji i usunięcia danych oraz informacje dotyczące polityki prywatności dostępne są po kliknięciu na linki: „Instrukcja dla subskrybentów Newsletter” i „Polityka Prywatności”.
  • Administratorem danych jest Centrum Wystawienniczo- Kongresowe w Opolu (CWK), z siedzibą w  Opolu ul. Wrocławska 158.
  • Dane osobowe (tj. adresy e-mail) zbierane są przez CWK  wyłącznie w celu ich przetwarzania dla realizacji usługi „Newsletter ”. Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy o ochronie danych osobowych. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści jej danych oraz możliwość ich poprawiania. Dane są podawane przez osoby, których dotyczą, dobrowolnie, niemniej bez ich podania nie jest możliwa realizacja usługi „Newsletter ”.
 
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych (e-mail) przez Centrum Wystawienniczo- Kongresowe w Opolu z siedzibą w Opolu ul. Wrocławska 158, w celu korzystania z usługi „Newsletter ”. Jestem świadma/y prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania oraz możliwości odwołana zgody w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter”.

test