Kino samochodowe w Opolu. Sprawdź repertuar na lipiec

Przy Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu do końca wakacji działa
samochodowe „Kino pod gwiazdami”. Kolejne projekcje przed nami. Sprawdź repertuar na lipiec. Jest niespodzianka. 

Widzowie zobaczyli już takie filmy jak: „Need for Speed”, „(Nie)znajomi”, czy „Boże Ciało”.  Lipcowy repertuar jest urozmaicony, a na fanów kina czeka: klasyka, horror, sensacja i biografia. Będzie też niespodzianka, bo jedna z projekcji połączona będzie z koncertem.

Z okazji rozpoczętych właśnie wakacji organizatorzy przygotowali obniżki cen. Bilety na seanse w przedsprzedaży można zakupić już od 20 zł. Lipiec w „Kinie pod gwiazdami” rozpocznie się od seansu kultowego filmu Martina Scorsese, ze znakomitą rolą Leonarda DiCaprio, „Wilk z Wall Street”. Kolejny seans to odpowiedź na liczne prośby – po raz pierwszy w samochodzie zobaczymy horror – „Dziedzictwo. Hereditary”. To jeden z najwyżej ocenianych zarówno przez widzów jak i krytyków film tego gatunku. „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa” to z kolei jedna z najgłośniejszych premier ostatnich miesięcy. Najnowszy film twórców „Underdoga” już 18 lipca.

Historia gangstera opowiedziana z brawurą, jakiej polskiemu kinu gatunkowemu zwykle brakuje. Brawo Kowalczyk i Włosok!  – Tomasz Raczek, krytyk filmowy

Lipiec zakończy film „Proceder”, opowiadający historię Tomasza Chady, rapera związanego z opolską wytwórnią Step Records. Jednak to nie jedyna atrakcja szykowana na zakończenie pierwszego miesiąca wakacji. Seans poprzedzi bowiem pierwszy od 4 miesięcy KONCERT w Opolu, zrealizowany w formie samochodowej. Na scenie wystąpią Epis DYM KNF, Dedis, Dawid Obserwator i raper rodem z Opola – Intruz.

Kino pod gwiazdami zaprasza na film Wilk z Wall Street

Data 04.07.2020

Godzina 22:00 (21:00 otwarcie bram)

Lokalizacja Parking CWK Opole

Kino pod gwiazdami zaprasza na film Dziedzictwo. Hereditary

Data 11.07.2020

Godzina 22:00 (21:00 otwarcie bram)

Lokalizacja Parking CWK Opole

Kino pod gwiazdami zaprasza na film Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa

Data 04.07.2020

Godzina 22:00 (21:00 otwarcie bram)

Lokalizacja Parking CWK Opole

Kino pod gwiazdami i Step Records zapraszają na Koncert + Film “PROCEDER”

Data 25.07.2020

Godzina 19:30 (18:30 otwarcie bram)

Lokalizacja Parking CWK Opole

Każdorazowo start projekcji filmu o godz. 21.30. Bilety na kino samochodowe w Opolu dostępne są za każdym razem w przedsprzedaży na stronie kinosamochodowe.cwkopole.pl. Tam też znajdują się wszystkie szczegóły oraz regulamin imprezy. Kino jest zrealizowane zgodnie z obowiązującymi wymogami bezpieczeństwa i zasadami postępowania w przestrzeni publicznej.

Przypomnijmy, że dźwięk jest emitowany na falach radiowych wprost do aut, a organizator przewidział miejsce dla około 250 aut. Bramy CWK będą otwierane z dużym wyprzedzeniem, a o miejscu na placu decyduje kolejność przyjazdu. Największy dmuchany ekran w południowej Polsce (600 cali) zapewnia dobrą widoczność z każdego miejsca placu.

Sponsorami „Kina pod Gwiazdami” są: Toyota Szic i Lotto.