Fitness Tournee Ewa Chodakowska Opole

Ewa Chodakowska rozpoczyna wielkie fitnessowe tournee!

23 lutego treningiem w Gdańsku Ewa Chodakowska już po raz 7. rozpoczęła półroczne fitnessowe tournee po Polsce pod hasłem Be Active Tour! Najpopularniejsza trenerka fitness w Polsce odwiedzi aż 11 miast, by popularyzować swoją misję zachęcania do zdrowego stylu życia Polki i Polaków. W trakcie warsztatów z Ewą i trenerami Be Active Team będzie ćwiczyć prawie 4000 osób!

– Zawsze jestem podekscytowana, kiedy ruszamy w trasę Be Active Tour, by promować aktywnośc fizyczną wśród Polek i Polaków. Już nie mogę doczekać się nie tylko treningów, tej wspaniałej atmosfery, która towarzyszy warsztatom, ale przede wszystkim tego, że spotkam się oko w oko z moimi podopiecznymi i wspólnie przelejemy hektolitry potu! – mówi Ewa Chodakowska.

W jakich miastach odbędzie się fitnessowe tournee Ewy Chodakowskiej?

11 miast, do których Ewa i Be Active Team zawitają, będą niewątpliwie najbardziej aktywnymi i najintensywniej propagującymi zdrowy styl życia miejscami w Polsce. Wszystko za sprawą ulubionej trenerki Polek, Ewy Chodakowskiej oraz trenerów z Be Active Team – m.in. Karoliny Polis, Lefterisa Kavoukisa, Piotra Karwata, Basi Tworek czy Daniela Żołka. To oni wraz z Ewą Chodakowską zaproszą wszystkich do wspólnych treningów w m.in. w Zielonej Górze, Poznaniu, Opolu, Toruniu, Wrocławiu, Bydgoszczy. Wszyscy, którzy wybiorą się na Be Active Tour, będą mieli okazję wziąć udział w kilku różnorodnych treningach fitness, dostosowanych do miejsca i warunków.

Podczas Be Active Tour obecne będą również dietetyczki, które nie tylko udzielą porad dietetycznych i konsultacji dotyczących zdrowej diety BE DIET, ale także dokonają pomiarów, określających to, w jakiej dana osoba jest formie zdrowotnej.

Więcej informacji na www.bebio.pl. Zapraszamy!

PARTNERZY WYDARZENIA

BE ACTIVE TV, BE DIET, BE DIET CATERING, VIVITA, BE RAW, MISSION SWIM.

KONTAKT DLA MEDIÓW

Joanna Getka-Kaczor
PR Manager
(M) +48668005029
prmanager@bebio.pl
joanna@joannakaczor.pl