Automotive CEE Day 2019 [WIDEO]

1250 spotkań B2B, 450 uczestników, 260 firm oraz 64 wystawców to liczby podsumowujące szóstą edycję spotkania zakupowego  Automotive CEE Day 2019 organizowanego przez AutomotiveSuppliers.

Automotive CEE Day, który odbył się w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w dniach 28-29.03.2019 r., to jedno z największych spotkań zakupowych w branży motoryzacyjnej w Europie Środkowo-Wschodniej. Podczas spotkania zakupowego odbyło się ponad 1 200 spotkań B2B, w których wzięli udział przedstawiciele 260 firm, w tym tak odległych jak Chiny. Automotive CEE Day to również okazja do nieformalnych rozmów podczas lunchu w salach konferencyjnych i VIP Room, czy podczas wieczornego bankietu kończącego pierwszy dzień wydarzenia, który dla zespołu CWK był nie lada wyzwaniem. Spotkania biznesowe zakończyły się około 16, dzięki zgranemu zespołowi oraz dużym możliwością obiektu kilka minut po godzinie 19, w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym pojawili się pierwsi goście wieczornego bankietu. Zmianę aranżacji ukazuje poniższa grafika.

Dodatkową atrakcją tegorocznego wydarzenia była możliwość zwiedzenia fabryki Polaris w Opolu. Wydarzenie doskonale wpisuje się w bum w branży automotive w Opolu, co roku w mieście realizowana jest nowa inwestycja branży motoryzacyjnej, a obecne firmy stale się rozwijają. Organizatory już zapowiadają kolejną edycję imprezy wiosną 2020, tymczasem zapraszamy do obejrzenia materiałów wideo z tegorocznej edycji.