O obiekcie

Witamy na stronie Centrum Wystawienniczo-Kongresowego w Opolu

 

To nowoczesny, wielofunkcyjny obiekt przystosowany do realizacji różnych wydarzeń. Funkcjonalna powierzchnia wystawiennicza i konferencyjna z mobilnymi, dźwiękoszczelnymi ścianami oraz bogata infrastruktura centrum spełnią oczekiwania realizatorów: targów, kongresów, konferencji, szkoleń, wystaw, koncertów, imprez modowych, imprez sportowych.

 

 
Centrum dysponuje komfortową halą wystawienniczą z holem, szatnią, antresolą, zapleczem magazynowym i gastronomicznym, najnowocześniejszymi rozwiązaniami multimedialnymi, Internetem Wi-Fi, systemem mobilnych, dźwiękoszczelnych ścian pozwalających na dowolną aranżację wewnętrznej przestrzeni.

Do dyspozycji gości jest parking z 300 miejscami dla samochodów osobowych oraz miejsce dla autokarów  i samochodów dostawczych. Tereny zewnętrzne o powierzchni 2000 m2 mogą być wykorzystane pod organizację imprez plenerowych.

Otwarte w styczniu 2014 r. Centrum Wystawienniczo-Kongresowe w Opolu jest pierwszym i najnowocześniejszym tego typu obiektem na Opolszczyźnie.